Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/kripto-paralar.php on line 17
Kripto Paralar - Borsacıdan
DOLAR 9,2930-0.42%
EURO 10,8567-0.08%
STERLIN 12,83100.03%
ALTIN 531,980,43
BIST 1.433,961,15%
BITCOIN 575357-0,26%
İstanbul
15°

PARÇALI BULUTLU

12 54

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 574919 18847856 % -0.33323 09:26
  • Ethereum 35128 117988227.999 % -1.50873 09:27
  • Binance Coin 4510.3 168137035.9 % 2.86565 09:27
  • Tether 9.25 69845110814.922 % -0.71136 09:25
  • Cardano 19.66 32066390668.414 % -1.61872 09:27
  • XRP 10.03 46878114887 % -0.88887 09:26
  • Solana 1450.93 300545457.0782 % -1.18373 09:27
  • Polkadot 379.31 1041460110.1939 % -4.00742 09:27
  • USD Coin 9.26 32694700855.991 % -0.74686 09:26
  • Dogecoin 2.28 131760288525.55 % -5.84717 09:26
  • Terra 333.03 401814694.20459 % -1.37189 09:27
  • Shiba Inu 0.00025991 4.977309666304E+14 % 2.05839 09:27
  • Uniswap 238.58 519857388.13208 % -0.4769 09:27
  • Wrapped Bitcoin 577740 215665.54493299 % 0.05537 09:25
  • Binance USD 9.27 13080675972.1 % -0.62708 09:27
  • Litecoin 1742.57 68781758.233471 % 1.53875 09:26
  • Avalanche 515.13 220286577.20755 % 0.41841 09:27
  • Chainlink 239.01 459509553.91746 % -2.0021 09:27
  • Bitcoin Cash 5712.77 18876412.396653 % 0.00197 09:26
  • Algorand 16.17 6147761391.5204 % -1.26388 09:27
  • Polygon 13.84 6720693342.9 % -4.36504 09:27
  • Cosmos 296.76 280939319.6537 % -0.37002 09:26
  • Stellar 3.44 24075244186.971 % -5.12866 09:27
  • VeChain 1.09 66760741299 % -3.15706 09:27
  • Internet Computer 405.52 173908076.15 % -0.11985 09:27
  • Axie Infinity 1131.18 61152425.066977 % -0.3299 09:27
  • TRON 0.92898 71660220128 % 1.3537 09:27
  • Filecoin 582.01 114391522 % -1.28675 09:27
  • Ethereum Classic 486.05 130307305.89587 % -1.69044 09:26
  • FTX Token 515.95 120361225.21874 % 0.44886 09:26
  • Fantom 22.68 2541152731.01 % 11.25666 09:26
  • cETH 707.28 79137054.127432 % -1.16836 09:25
  • Theta Network 54.61 1000000000 % -1.32117 09:26
  • Tezos 60.52 863575397.27616 % -0.93369 09:26
  • Hedera 3.31 14850701097 % 0.65407 09:27
  • Lido Staked Ether 34980 1401185.8573385 % -1.44148 09:01
  • OKB 171.01 265115438.19 % 14.4764 09:27
  • PancakeSwap 184.11 233020062.83255 % 0.16399 09:27
  • Crypto.com Coin 1.7 25263013692 % -1.88683 09:26
  • Monero 2359.86 18013861.734193 % -2.44379 09:27
  • Elrond 2101.03 19924364 % -3.48256 09:25
  • EOS 41.3 971028310.1924 % -2.23584 09:27
  • Flow 128.32 305656288 % -8.12621 09:27
  • Near 72.04 522512759.31146 % -1.17253 09:27
  • cDAI 0.201222 188915676645.55 % -0.48481 09:23
  • Klaytn 14.92 2514290767.6 % -1.22053 09:25
  • Aave 2748.35 13217939.467608 % -1.33368 09:27
  • Quant 2684.21 13375967.469289 % -3.22244 09:26
  • The Graph 7.15 4956845231 % -1.75613 09:27
  • cUSDC 0.206881 168879620084.45 % -0.43856 09:23
  • eCash 0.00181175 18873370896789 % -2.42033 09:25
  • IOTA 11.45 2779530283.2778 % -0.03429 09:27
  • Kusama 3392.26 8980098.0741123 % 4.39411 09:26
  • Bitcoin SV 1568.5 18873389.144239 % -0.06125 09:27
  • Bitcoin Cash ABC 1543.6 18794058.396789 % 0.91043 09:21
  • NEO 397.03 70530000 % -1.40228 09:26
  • Waves 266.25 100000000 % -0.38877 09:26
  • LEO Token 26.73 943608052.9 % -0.54031 09:24
  • Arweave 469.02 50108502 % 0.06896 09:27
  • Olympus 8096.43 2887799.2859095 % 7.79395 09:23
  • Stacks 22.01 1052561461.6878 % -4.56866 09:26
  • Harmony 2.15 10678915547.793 % 4.11177 09:26
  • Huobi BTC 579381 39884.082204742 % -0.32712 09:14
  • BitTorrent 0.03343953 659071882049 % -0.05639 09:27
  • Amp 0.44168 48013928909.158 % -1.7988 09:26
  • Celsius Network 49.4 423415980.3475 % -4.90819 09:26
  • Maker 22967 901310.94728931 % -1.45194 09:27
  • Helium 199.79 98829455.17086 % -0.47038 09:27
  • Sushi 99.25 192789255.85548 % -3.95155 09:27
  • THORChain 70.31 262741792.9173 % -3.7588 09:27
  • Celo 56.27 326913145 % -1.41761 09:27
  • Dash 1760.88 10386302.712474 % 0.08422 09:27
  • OMG Network 128.7 140245398.24513 % -1.61099 09:26
  • Compound 2809.11 6101539.2261401 % -2.20777 09:27
  • Chiliz 2.95 5344064580 % 0.18331 09:26
  • Zcash 1347.38 11698336.203452 % 5.33196 09:27
  • Magic Internet Money 9.23 1678352207.25 % -1.07129 09:27
  • Synthetix Network Token 87.35 175731737.1616 % -0.94983 09:27
  • Holo 0.085583 177619433541.14 % -1.37517 09:26
  • Decred 1127.64 13416422.737834 % 4.30375 09:26
  • Theta Fuel 2.61 5455537976 % -0.05139 09:25
  • Enjin Coin 14.96 934340659.56756 % -0.29092 09:27
  • NEM 1.56 8999999999 % -0.40987 09:26
  • ECOMI 0.062267 217682672400.22 % -5.18248 09:27
  • ICON 18.94 673081750.72958 % -0.52346 09:27
  • XDC Network 1 12238141964 % 0.33345 09:25
  • Qtum 114.38 103824699 % -0.95541 09:27
  • Huobi Token 70.05 161078564.25441 % 0.59439 09:26
  • yearn.finance 314964 35692.624968712 % -1.94865 09:26
  • Bitcoin Gold 631.53 17513924 % -1.15772 09:27
  • Spell Token 0.157172 70631239342.498 % -10.13733 09:26
  • Zilliqa 0.864119 12636878725.937 % -0.49567 09:27
  • Telcoin 0.182934 57289406904.06 % -3.52954 09:25
  • IOST 0.4643 22814461213.743 % -1.29464 09:27
  • dYdX 185.11 56686645.594673 % -3.08664 09:27
  • Curve DAO Token 25.92 391958099.39314 % -0.73275 09:27
  • Mina Protocol 37.69 268526835.84004 % -2.06961 09:27

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.