DOLAR 8,45940%
EURO 10,0652-0.11%
STERLIN 11,8209-0.16%
ALTIN 497,04-0,02
BIST 1.391,642.27%
BITCOIN 337775-0,05%
İstanbul
30°

AÇIK

13 16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 338073 18770675 % 0.08214 01:19
  • Ethereum 20293 116895026.3115 % 4.17527 01:19
  • Tether 8.45 61979453118.346 % -0.34667 01:05
  • Binance Coin 2688.01 154533651.9 % 1.45616 01:19
  • Cardano 10.94 32066390668.414 % 1.08671 01:19
  • XRP 6.36 46312443360 % 5.12266 01:19
  • Dogecoin 1.78 130639341481.77 % 2.51992 01:19
  • USD Coin 8.47 27240814546.589 % -0.79809 01:19
  • Polkadot 129.07 1014142511.762 % 5.39366 01:19
  • Binance USD 8.46 12198103689.84 % -0.4856 01:19
  • Uniswap 170.55 519857388.13208 % 6.12859 01:19
  • Bitcoin Cash 4588.74 18803024.896789 % 6.14361 01:19
  • Litecoin 1192.26 66752414.515387 % 1.16669 01:19
  • Chainlink 165.17 441509553.91746 % 2.87035 01:20
  • Solana 265.93 272637122.50492 % 13.02875 01:19
  • Wrapped Bitcoin 338622 192474.33483435 % -0.11092 01:19
  • Polygon 8.73 6410735794 % 2.00992 01:19
  • Stellar 2.37 23374154425.046 % 4.66921 01:19
  • Ethereum Classic 419 128843383.90835 % 0.94628 01:20
  • Theta Network 50.87 1000000000 % 5.05631 01:18
  • Internet Computer 355.87 136899213.55 % 4.64704 01:20
  • VeChain 0.713754 65241752869 % 2.27514 01:18
  • cUSDC 0.187021 225160618023.54 % -0.98306 01:17
  • OKB 154.12 267436117.72 % -0.69677 01:18
  • cDAI 0.182456 218181649036.9 % -0.99252 01:17
  • Filecoin 420.98 92022249 % 0.82775 01:19
  • Terra 92.68 415803752.7948 % -0.11639 01:19
  • TRON 0.523985 71660220128 % 2.50419 01:19
  • Monero 2047.61 17962747.418347 % 3.20119 01:19
  • Aave 2677.39 12914429.475171 % 6.29798 01:19
  • EOS 33.62 961463152.7896 % 2.81373 01:19
  • cETH 407.03 75134968.5479 % 3.78453 01:17
  • Amp 0.622092 48013928909.158 % -6.21319 01:19
  • FTX Token 276.64 106459869.80549 % 2.65538 01:19
  • Cosmos 99.14 276691094.57169 % 2.50344 01:19
  • Crypto.com Coin 1.06 25263013692 % 2.80532 01:19
  • Shiba Inu 5.324E-5 4.977309666304E+14 % 1.82672 01:19
  • PancakeSwap 127.3 202603625.10624 % 1.0411 01:19
  • The Graph 5 4715735200 % 6.10789 01:19
  • Algorand 7.18 3165931921.9531 % 1.24157 01:19
  • LEO Token 23.75 949016768.9 % -10.31208 01:19
  • Bitcoin SV 1180.11 18800532.894239 % 2.66227 01:19
  • Maker 24422 901310.94728931 % 8.94545 01:19
  • NEO 306.68 70530000 % 6.08051 01:19
  • Celsius Network 50.35 423415980.3475 % -0.47893 01:19
  • Tezos 24.42 839829119.58027 % 3.56752 01:19
  • Axie Infinity 360.16 55260010 % -2.68636 01:19
  • IOTA 7.11 2779530283.2778 % 1.60301 01:18
  • Avalanche 106.05 173380747.32425 % 2.94815 01:19
  • Compound 3382.77 5400844.6109749 % 3.55655 01:19
  • Decred 1213.83 13165834.050403 % 4.45699 01:19
  • Hedera Hashgraph 1.73 9144955302 % 3.2539 01:18
  • BitTorrent 0.02376438 659071882049 % 0.49959 01:19
  • Huobi Token 92.64 167856506.25441 % 0.32519 01:19
  • Theta Fuel 2.79 5301219200 % 0.98025 01:18
  • Kusama 1623.23 8980098.0741123 % 3.49664 01:19
  • Quant 1115.53 12975667.469289 % 34.89155 01:19
  • Dash 1389.09 10257370.604428 % 8.98941 01:19
  • Synthetix Network Token 83.75 168619666.955 % 9.84631 01:19
  • Elrond 720.74 19495055 % 0.72397 01:18
  • Lido Staked Ether 20140 676863.89321012 % 3.64013 01:18
  • Waves 135.7 100000000 % 3.27951 01:19
  • Huobi BTC 337933 39906.36705999 % -0.27095 01:18
  • Sushi 69.94 192789255.85548 % 1.50883 01:19
  • NEM 1.44 8999999999 % 6.68616 01:19
  • THORChain 47.12 271870632.53627 % 17.58307 01:18
  • SafeMoon 2.059E-5 5.7962927215247E+14 % -8.48728 01:18
  • Chiliz 2.16 5344064580 % 1.68079 01:19
  • Enjin Coin 11.68 934331121.39902 % 4.19264 01:19
  • Zcash 918.11 11353474.330105 % 1.85727 01:19
  • Stacks 9.53 1052561461.6878 % 0.34675 01:19
  • Helium 104.85 92691948.266491 % -2.17364 01:18
  • Holo 0.052846 177619433541.14 % 1.07068 01:19
  • yearn.finance 261364 35659.176369437 % 3.71219 01:19
  • Telcoin 0.162679 56969406904.06 % 1.87601 01:18
  • BitClout 878.79 10532253.8854 % -0.75964 01:07
  • NEXO 15.45 560000010.0064 % 2.80688 01:19
  • XDC Network 0.681895 12238141964 % 3.11838 01:18
  • Flow 152.06 54614119.17261 % 0.35892 01:18
  • Zilliqa 0.654893 12294414017.833 % 1.282 01:19
  • Near 19.11 419629299.32749 % -1.903 01:18
  • Decentraland 6.01 1327372145.9865 % 3.5804 01:19
  • Basic Attention Token 5.08 1488718838.9674 % 6.23177 01:20
  • Bitcoin Gold 398.53 17513924 % 0.85318 01:19
  • Bancor Network Token 28.15 237769580.60373 % 2.65624 01:19
  • Harmony 0.622906 10334182447.793 % 2.57581 01:18
  • KuCoin Token 82.78 78068031 % 3.67668 01:18
  • Ontology 6.99 877927426 % 18.2402 01:19
  • Qtum 58.45 103605101 % 5.35909 01:19
  • TitanSwap 59.63 100000000 % -2.06814 01:18
  • Pirate Chain 31.86 184803565.79463 % 16.93969 01:12
  • SwissBorg 6.1 951754603.47428 % 0.11921 01:12
  • xSUSHI 81.26 67829845.557146 % 1.18091 01:19
  • Siacoin 0.114322 48387075000 % 8.00819 01:19
  • DigiByte 0.374943 14533280027.955 % 3.19031 01:18

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.