DOLAR 8,4623-0.56%
EURO 10,28310.02%
STERLIN 11,9416-0.15%
ALTIN 500,740,30
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 4265541,90%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

02 00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 424660 18710125 % 1.75188 19:53
  • Ethereum 34333 115874266.8115 % 9.16159 19:53
  • Binance Coin 5065.65 154533651.9 % 8.12161 19:55
  • Dogecoin 4.79 129596729140.74 % 45.51161 19:54
  • XRP 11.7 46045552519 % 9.28872 19:55
  • Cardano 16.18 32066390668.414 % 1.03741 19:53
  • Tether 8.46 57937894100.663 % -0.38787 19:07
  • Polkadot 382.3 992555893.28836 % 13.69666 19:54
  • Bitcoin Cash 11042.63 18737456.146789 % 9.16631 19:53
  • Litecoin 2747.43 66752414.515387 % 7.0222 19:53
  • Uniswap 335.44 519857388.13208 % 9.12309 19:55
  • Chainlink 389.78 426509553.91746 % 11.29638 19:54
  • Stellar 5.55 23094956514.595 % 4.03506 19:55
  • Ethereum Classic 862.34 127359189.55923 % 26.59646 19:54
  • VeChain 1.58 64968961033 % 5.48383 19:53
  • Solana 366.67 272637122.50492 % 10.46369 19:54
  • EOS 93.89 957220635.6941 % 12.25602 19:55
  • Theta Network 84.32 1000000000 % 6.41664 19:53
  • OKB 285.93 269444871.26 % 2.28551 19:53
  • TRON 1.05 71660220128 % 7.06057 19:54
  • Wrapped Bitcoin 424693 174965.14303022 % 1.90954 19:53
  • Polygon 11.64 6113590937 % 30.99185 19:53
  • Filecoin 987.06 70758773 % 4.99125 19:54
  • Binance USD 8.43 7666902442.63 % -0.93082 19:54
  • Aave 5040.83 12749110.623001 % 17.5027 19:53
  • Monero 3529.23 17909372.278846 % 8.73779 19:53
  • NEO 844.33 70530000 % 8.07833 19:54
  • Klaytn 22.43 2463819456.6 % 23.72617 19:54
  • cETH 688.72 78555088.016018 % 9.22371 19:47
  • Terra 138.2 383572719.36276 % 5.8509 19:53
  • Bitcoin SV 2817.9 18732751.644239 % 11.26834 19:54
  • Huobi Token 285.17 179285916.25441 % 1.93632 19:53
  • Cosmos 208.39 238526146.88641 % 6.39996 19:53
  • IOTA 16.4 2779530283.2778 % 4.531 19:54
  • PancakeSwap 270.29 167108841.52853 % 11.13281 19:53
  • Tezos 53.87 831598665.39653 % 7.82918 19:55
  • SafeMoon 7.391E-5 5.8482124161789E+14 % 5.06838 19:52
  • Kusama 4785.03 8980098.0741123 % -0.18164 19:53
  • FTX Token 465.26 87815623.201661 % 2.44147 19:53
  • Avalanche 303.69 128903431.94888 % 8.55543 19:54
  • Maker 42400 901310.94728931 % 7.42021 19:54
  • Algorand 12.25 3037975565.0086 % 10.2279 19:54
  • THORChain 155.47 239938033.52691 % 7.71338 19:53
  • cDAI 0.181553 197369395996.13 % 0.03963 19:47
  • Crypto.com Coin 1.41 25263013692 % 5.34952 19:54
  • BitTorrent 0.052177 659071882049 % 4.53086 19:54
  • cUSDC 0.186258 181636053997.27 % -0.3692 19:47
  • Compound 6565.1 5147123.3628545 % 1.90307 19:55
  • Dash 3132.99 10130713.03075 % 7.65581 19:54
  • LEO Token 29.92 953641991.9 % 0.28615 19:54
  • Zcash 2542.52 11093915.579411 % 6.575 19:54
  • Synthetix Network Token 181 153153594.28713 % 15.45579 19:54
  • Waves 277.13 100000000 % 8.36913 19:54
  • Sushi 154.53 168101613.81824 % 25.86887 19:53
  • NEM 2.78 8999999999 % 7.36046 19:53
  • Elrond 1401.95 17684416 % 4.28154 19:53
  • yearn.finance 669006 36096.410289287 % 22.8501 19:53
  • Celsius Network 61.74 383306566.4471 % 6.79686 19:52
  • Hedera Hashgraph 2.85 8261516317 % -0.24533 19:54
  • Decred 1696.46 12925794.807528 % 3.5522 19:53
  • Amp 0.578462 36271610691.66 % 11.593 19:53
  • Zilliqa 1.69 12032972513.501 % 10.91161 19:54
  • Telcoin 0.364861 54869406904.06 % 13.37665 19:53
  • Chiliz 3.71 5344064580 % 0.51711 19:54
  • Qtum 182.93 103399296 % 13.40662 19:54
  • Near 49.5 375909857 % 14.14729 19:54
  • NEXO 32.71 560000010.0064 % 9.58508 19:54
  • Holo 0.100616 177619433541.14 % 10.34579 19:54
  • Enjin Coin 17.9 934313756.71922 % 4.96607 19:53
  • Basic Attention Token 10.37 1495731132.2258 % 7.15422 19:54
  • Ontology 18.29 822113544 % 8.60487 19:54
  • Bitcoin Gold 857.01 17513924 % 12.65262 19:53
  • Stacks 14.12 1052561461.6878 % 7.6755 19:54
  • Fantom 5.81 2541152731.01 % 14.93354 19:54
  • Nano 110.14 133248290 % -11.2099 19:53
  • DigiByte 1.01 14308026155.399 % 8.58418 19:54
  • Decentraland 10.88 1327372145.9865 % 7.72676 19:55
  • The Graph 11.47 1224999438 % 6.60102 19:55
  • Huobi BTC 425067 31906.37345999 % 1.61681 19:54
  • GateToken 81.66 165700942.50951 % 2.20672 19:53
  • Siacoin 0.278202 47793585000 % 10.70133 19:54
  • Horizen 1186.06 11080893.75 % 6.83987 19:53
  • Liquity USD 8.39 1557802579.7343 % -1.49025 19:52
  • UMA 213.16 60448293.687024 % 4.87337 19:54
  • Bancor Network Token 63.86 196189845.35519 % 8.39705 19:54
  • Pirate Chain 68.17 181332943.80225 % 11.71642 19:53
  • OMG Network 87.2 140245398.24513 % 9.97826 19:54
  • 0x 14.26 841675021.52103 % 9.33499 19:54
  • Lido Staked Ether 34412 341035.97611251 % 9.90547 19:35
  • ICON 18.19 622756575.14682 % 4.5299 19:54
  • Arweave 258.62 43825615 % 18.83905 19:53
  • Helium 130.54 82222691.988598 % 7.14946 19:54
  • Curve DAO Token 30.23 353878944.35601 % 9.3777 19:54
  • Ravencoin 1.18 8770185000 % 5.69607 19:54
  • Venus 1038.27 9913007.680479 % 28.43752 19:54
  • xSUSHI 173.87 58281617.249206 % 24.99927 19:49
  • TrueUSD 8.44 1191970114.3 % -0.48458 19:54

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.