Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15

Warning: Illegal string offset 'kategoriSabit' in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/canli_borsa.php on line 15
Canlı Borsa - Borsacıdan
DOLAR 8,9564-0.15%
EURO 10,3622-0.22%
STERLIN 12,21910.01%
ALTIN 504,14-0,52
BIST 1.411,530.97%
BITCOIN 5067911,22%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

12 56

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

BİST 100 CANLI TRAFİK
BIST 100: 1.411 s Değişim: 0.93% 12,97 Adet:   398 Mio.Lot Hacim:   3.417 Mio.TL
EN YÜKSEK 1412
EN DÜŞÜK 1,402
Açılış: 1.402 Dünkü Kapanış: 1.398

Verilerin Son Güncelleme Saati : 11:12

MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • AEFES 21,28 0,76 11:12:37
  • AGHOL 24,40 1,16 11:12:43
  • AKBNK 5,30 0,76 11:12:24
  • AKCNS 15,24 -0,07 11:12:46
  • AKSA 20,08 -0,69 11:12:46
  • AKSEN 6,47 1,25 11:12:42
  • ALARK 8,33 0,12 11:12:33
  • ALBRK 1,83 1,10 11:12:32
  • ALGYO 21,96 0,73 11:12:14
  • ALKIM 16,58 0,91 11:12:40
  • ARCLK 31,94 -0,13 11:12:37
  • ARDYZ 44,44 0,91 11:12:39
  • ASELS 15,93 1,01 11:12:47
  • AYDEM 6,91 0,44 11:12:44
  • AYGAZ 16,77 2,88 11:12:46
  • BERA 10,21 0,99 11:12:48
  • BIMAS 62,40 0,89 11:12:45
  • BIOEN 24,86 -0,08 11:12:44
  • BRISA 21,60 0,37 11:12:40
  • CANTE 14,24 -1,39 11:12:48
  • CCOLA 84,15 0,24 11:11:39
  • CEMTS 12,44 0,89 11:12:39
  • CIMSA 31,64 0,96 11:12:45
  • DEVA 22,28 0,81 11:12:37
  • DOAS 31,26 -1,08 11:12:46
  • DOHOL 2,58 0,00 11:12:48
  • ECILC 5,81 0,69 11:12:43
  • EGEEN 1.133,10 1,17 11:12:33
  • EKGYO 1,79 0,56 11:12:43
  • ENJSA 10,56 0,67 11:12:47
  • ENKAI 10,11 0,20 11:12:35
  • ERBOS 87,65 1,15 11:12:32
  • EREGL 17,45 2,23 11:12:45
  • ESEN 28,98 0,84 11:12:40
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • FROTO 156,80 1,62 11:12:40
  • GARAN 9,37 0,75 11:12:29
  • GLYHO 1,91 0,53 11:11:55
  • GOZDE 5,69 1,07 11:12:25
  • GUBRF 49,12 0,37 11:12:42
  • HALKB 4,33 0,46 11:12:44
  • HEKTS 8,40 0,48 11:12:29
  • HLGYO 2,33 0,00 11:11:47
  • INDES 6,55 1,24 11:11:38
  • ISCTR 5,23 0,77 11:12:40
  • ISDMR 11,87 1,45 11:12:47
  • ISFIN 3,03 0,66 11:12:42
  • ISGYO 2,18 -0,91 11:12:09
  • ISMEN 13,46 -0,15 11:12:44
  • IZMDC 2,37 3,04 11:12:41
  • KARSN 3,59 0,28 11:12:47
  • KARTN 45,26 0,98 11:12:48
  • KCHOL 22,40 1,08 11:12:45
  • KERVT 4,13 -0,48 11:12:38
  • KORDS 24,26 0,66 11:12:47
  • KOZAA 15,16 1,34 11:12:38
  • KOZAL 98,50 1,97 11:12:41
  • KRDMD 6,59 2,49 11:12:44
  • KRVGD 11,66 0,00 11:12:29
  • LOGO 39,64 1,02 11:12:47
  • MAVI 70,20 1,67 11:12:41
  • MGROS 31,64 0,57 11:12:25
  • MPARK 27,08 0,30 11:11:26
  • NETAS 16,45 0,55 11:12:28
  • ODAS 1,48 1,37 11:12:33
  • OTKAR 328,60 0,09 11:12:35
  • OYAKC 6,54 0,46 11:12:40
  • PARSN 29,28 1,60 11:12:47
  • PETKM 6,21 1,14 11:12:47
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • PGSUS 77,45 2,65 11:12:46
  • QUAGR 11,22 -1,06 11:12:47
  • SAHOL 9,99 1,11 11:12:48
  • SARKY 12,33 1,31 11:11:59
  • SASA 27,60 0,36 11:12:46
  • SELEC 8,32 0,60 11:12:14
  • SISE 8,08 0,75 11:12:26
  • SKBNK 1,00 0,00 11:12:44
  • SOKM 10,99 0,46 11:12:45
  • TAVHL 25,36 0,71 11:12:14
  • TCELL 15,11 0,33 11:12:35
  • THYAO 14,28 1,35 11:12:48
  • TKFEN 13,95 1,09 11:12:31
  • TKNSA 6,15 0,99 11:11:31
  • TMSN 15,42 1,25 11:12:14
  • TOASO 51,55 -0,29 11:12:47
  • TRGYO 3,56 2,89 11:12:18
  • TRILC 11,70 0,09 11:12:45
  • TSKB 1,21 0,83 11:12:38
  • TTKOM 7,41 0,82 11:12:13
  • TTRAK 157,20 0,77 11:12:13
  • TUPRS 125,90 2,36 11:12:44
  • TURSG 4,83 0,42 11:11:04
  • ULKER 19,37 0,99 11:12:04
  • VAKBN 3,27 0,62 11:12:35
  • VERUS 45,00 0,36 11:12:45
  • VESBE 46,94 0,30 11:12:47
  • VESTL 24,82 0,00 11:12:44
  • YATAS 13,34 0,53 11:12:40
  • YKBNK 2,39 0,84 11:12:00
  • ZOREN 1,52 0,00 11:12:45
  • ZRGYO 1,59 0,00 11:12:30

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.