DOLAR 8,46290.03%
EURO 10,0686-0.09%
STERLIN 11,8203-0.15%
ALTIN 496,74-0,08
BIST 1.391,642.27%
BITCOIN 338408-1,19%
İstanbul
30°

AÇIK

04 05

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİST 100 CANLI TRAFİK
BIST 100: 1.392 s Değişim: 2.27% 30,89 Adet:   1.635 Mio.Lot Hacim:   12.850 Mio.TL
EN YÜKSEK 1393
EN DÜŞÜK 1,371
Açılış: 1.371 Dünkü Kapanış: 1.361

Verilerin Son Güncelleme Saati : 18:05

MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • AEFES 22,20 1,37 18:09:58
  • AFYON 3,76 0,80 18:09:59
  • AKBNK 5,21 2,16 18:09:34
  • AKSA 16,24 0,74 18:09:23
  • AKSEN 12,50 -0,79 18:09:57
  • ALARK 9,57 1,27 18:09:59
  • ALBRK 1,47 0,68 18:09:54
  • ALGYO 20,40 1,19 18:08:53
  • ALKIM 15,03 0,13 18:08:11
  • ARCLK 33,46 2,95 18:09:14
  • ASELS 15,26 2,69 18:09:44
  • BERA 11,20 0,09 18:09:57
  • BIMAS 63,35 3,01 18:09:43
  • BRISA 22,76 0,35 18:08:00
  • BRSAN 25,10 -2,49 18:08:00
  • BRYAT 296,40 -1,98 18:09:58
  • CCOLA 84,65 1,62 18:08:09
  • CEMAS 1,20 1,69 18:09:57
  • CEMTS 13,34 1,60 18:09:27
  • CIMSA 24,12 1,94 18:08:35
  • DEVA 25,54 0,87 18:09:45
  • DOAS 25,60 -0,31 18:08:05
  • DOHOL 2,62 1,95 18:08:03
  • ECILC 5,84 1,21 18:08:40
  • ECZYT 38,70 0,99 18:09:01
  • EGEEN 1.276,30 0,66 18:09:49
  • EGGUB 176,70 2,02 18:09:47
  • EKGYO 1,84 1,66 18:09:56
  • ENJSA 10,24 1,19 18:08:16
  • ENKAI 9,32 0,76 18:08:00
  • ERBOS 140,70 1,15 18:09:58
  • EREGL 20,00 6,78 18:09:32
  • ESEN 29,14 0,76 18:09:34
  • FENER 36,20 -1,58 18:09:56
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • FROTO 170,90 1,42 18:08:01
  • GARAN 8,34 1,71 18:09:59
  • GLYHO 3,13 0,32 18:09:06
  • GOZDE 5,33 1,91 18:09:34
  • GSRAY 3,71 0,00 18:08:04
  • GUBRF 49,84 1,63 18:08:00
  • HALKB 4,61 1,54 18:09:37
  • HDFGS 2,76 1,47 18:09:39
  • HEKTS 7,87 3,01 18:09:20
  • IHLAS 0,57 3,64 18:09:43
  • IHLGM 1,00 2,04 18:09:17
  • INDES 6,22 0,81 18:09:59
  • IPEKE 11,73 4,45 18:09:57
  • ISCTR 5,20 1,96 18:09:58
  • ISFIN 2,88 1,77 18:09:28
  • ISGYO 1,89 1,61 18:09:59
  • ISMEN 13,22 0,99 18:08:00
  • JANTS 71,60 0,21 18:09:51
  • KARSN 4,20 3,19 18:08:55
  • KARTN 52,70 -1,86 18:09:47
  • KCHOL 20,60 3,05 18:08:49
  • KERVT 4,46 0,68 18:08:00
  • KONYA 905,50 1,17 18:09:39
  • KORDS 23,52 2,26 18:09:49
  • KOZAA 13,76 3,46 18:09:56
  • KOZAL 106,80 2,50 18:09:55
  • KRDMD 7,77 3,19 18:09:44
  • KRVGD 16,28 0,18 18:09:46
  • LOGO 36,72 -0,22 18:09:53
  • MGROS 34,46 1,29 18:09:07
  • MPARK 22,64 0,53 18:08:00
  • NETAS 19,73 2,60 18:09:42
  • NTHOL 3,99 0,25 18:09:59
  • NUHCM 38,58 1,79 18:09:57
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • ODAS 1,84 0,55 18:08:55
  • OTKAR 290,10 1,93 18:08:20
  • OYAKC 6,48 0,93 18:08:20
  • PARSN 28,06 1,01 18:09:18
  • PETKM 5,68 1,07 18:09:51
  • PGSUS 71,65 0,99 18:09:12
  • RTALB 22,14 1,00 18:09:18
  • SAHOL 9,46 2,16 18:09:25
  • SASA 29,34 0,82 18:09:44
  • SELEC 8,30 0,61 18:09:27
  • SISE 7,66 2,54 18:09:56
  • SKBNK 1,05 0,96 18:09:56
  • SOKM 11,51 -0,35 18:09:19
  • TAVHL 22,94 1,59 18:09:15
  • TCELL 15,51 1,84 18:08:54
  • THYAO 12,78 1,75 18:09:41
  • TKFEN 14,32 1,42 18:09:50
  • TKNSA 7,06 0,43 18:09:21
  • TOASO 32,82 1,67 18:09:03
  • TRGYO 3,35 1,52 18:08:01
  • TSKB 1,24 1,64 18:09:57
  • TTKOM 6,45 1,57 18:09:51
  • TTRAK 170,50 0,95 18:08:11
  • TUPRS 94,10 2,39 18:09:40
  • TURSG 4,72 0,85 18:09:58
  • ULKER 20,02 1,52 18:09:57
  • VAKBN 3,45 1,47 18:09:07
  • VERUS 46,24 1,63 18:09:51
  • VESBE 46,34 1,44 18:08:01
  • VESTL 32,24 2,09 18:09:58
  • YKBNK 2,31 2,21 18:08:01
  • ZOREN 1,77 0,57 18:08:41

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.