DOLAR 9,31600.57%
EURO 10,82140.63%
STERLIN 12,78900.26%
ALTIN 529,710,65
BIST 1.417,700,58%
BITCOIN 5777131,92%
İstanbul
15°

PARÇALI BULUTLU

02 00

YATSI'YA KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,32

SATIŞ

9,31

FARK

%0.57
euro
EURO

ALIŞ

10,82

SATIŞ

10,81

FARK

%0.63
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,79

SATIŞ

12,78

FARK

%0.26
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

10,09

SATIŞ

10,08

FARK

%0.53
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,53

SATIŞ

7,53

FARK

%0.55
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.768,4

SATIŞ

1.768,7

FARK

%0,07
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

529,7

SATIŞ

529,8

FARK

%0,65
d
BITCOIN

FİYAT

577713

FARK

%1,9152

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.