DOLAR 9,45932.66%
EURO 11,02222.51%
STERLIN 13,07622.52%
ALTIN 541,742,66
BIST 1.450,471,23%
BITCOIN 602147-2,52%
İstanbul
17°

AÇIK

18 23

AKŞAM'A KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,46

SATIŞ

9,45

FARK

%2.66
euro
EURO

ALIŞ

11,02

SATIŞ

11,02

FARK

%2.51
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

13,08

SATIŞ

13,06

FARK

%2.52
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

10,30

SATIŞ

10,30

FARK

%2.75
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,66

SATIŞ

7,66

FARK

%2.53
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.780,6

SATIŞ

1.781,0

FARK

%-0,07
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

541,7

SATIŞ

541,8

FARK

%2,66
d
BITCOIN

FİYAT

602147

FARK

%-2,5210

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.