DOLAR 8,66690.12%
EURO 10,14870.27%
STERLIN 11,82770.22%
ALTIN 490,71-0,23
BIST 1.407,461.58%
BITCOIN 3777413,97%
İstanbul
16°

HAFİF YAĞMUR

05 20

İMSAK'A KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,67

SATIŞ

8,66

FARK

%0.12
euro
EURO

ALIŞ

10,15

SATIŞ

10,14

FARK

%0.27
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

11,83

SATIŞ

11,81

FARK

%0.22
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,35

SATIŞ

9,34

FARK

%-0.04
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

6,78

SATIŞ

6,77

FARK

%0.03
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.762,0

SATIŞ

1.762,3

FARK

%-0,33
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

490,7

SATIŞ

490,8

FARK

%-0,23
d
BITCOIN

FİYAT

377741

FARK

%3,9679

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.