DOLAR 9,20450.28%
EURO 10,70780.15%
STERLIN 12,64770.47%
ALTIN 528,75-0,26
BIST 1.415,850,29%
BITCOIN 5470913,99%
İstanbul
19°

AZ BULUTLU

12 55

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,20

SATIŞ

9,20

FARK

%0.28
euro
EURO

ALIŞ

10,71

SATIŞ

10,67

FARK

%0.15
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,65

SATIŞ

12,64

FARK

%0.47
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,98

SATIŞ

9,97

FARK

%0.38
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,46

SATIŞ

7,46

FARK

%0.49
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.788,8

SATIŞ

1.789,1

FARK

%-0,37
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

528,8

SATIŞ

528,8

FARK

%-0,26
d
BITCOIN

FİYAT

547091

FARK

%3,9873

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.