DOLAR 8,6507-0.04%
EURO 10,1462-0.03%
STERLIN 11,8793-0.18%
ALTIN 486,92-0,22
BIST 1.419,430.10%
BITCOIN 408938-1,21%
İstanbul
25°

AÇIK

13 03

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,65

SATIŞ

8,64

FARK

%-0.04
euro
EURO

ALIŞ

10,15

SATIŞ

10,13

FARK

%-0.03
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

11,88

SATIŞ

11,85

FARK

%-0.18
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,28

SATIŞ

9,26

FARK

%-0.05
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

6,77

SATIŞ

6,75

FARK

%-0.17
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.750,8

SATIŞ

1.751,1

FARK

%-0,23
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

486,9

SATIŞ

487,0

FARK

%-0,22
d
BITCOIN

FİYAT

408938

FARK

%-1,2051

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.