DOLAR 9,26790.06%
EURO 10,7419-0.1%
STERLIN 12,7439-0.08%
ALTIN 525,47-0,16
BIST 1.412,900,24%
BITCOIN 5806042,51%
İstanbul
14°

HAFİF YAĞMUR

12 54

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,27

SATIŞ

9,27

FARK

%0.06
euro
EURO

ALIŞ

10,74

SATIŞ

10,73

FARK

%-0.1
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,74

SATIŞ

12,73

FARK

%-0.08
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

10,01

SATIŞ

10,00

FARK

%-0.2
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,48

SATIŞ

7,47

FARK

%-0.23
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.763,7

SATIŞ

1.764,2

FARK

%-0,18
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

525,5

SATIŞ

525,6

FARK

%-0,16
d
BITCOIN

FİYAT

580604

FARK

%2,5104

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.