DOLAR 9,20930.32%
EURO 10,69410.16%
STERLIN 12,60780.12%
ALTIN 530,300,03
BIST 1.411,75-0,13%
BITCOIN 5488923,16%
İstanbul
19°

AZ BULUTLU

12 55

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,21

SATIŞ

9,20

FARK

%0.32
euro
EURO

ALIŞ

10,69

SATIŞ

10,69

FARK

%0.16
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,61

SATIŞ

12,59

FARK

%0.12
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,98

SATIŞ

9,97

FARK

%0.36
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,46

SATIŞ

7,45

FARK

%0.43
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.793,0

SATIŞ

1.793,4

FARK

%-0,13
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

530,3

SATIŞ

530,4

FARK

%0,03
d
BITCOIN

FİYAT

548892

FARK

%3,1579

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.