DOLAR 9,31900.6%
EURO 10,81120.54%
STERLIN 12,78700.25%
ALTIN 530,370,77
BIST 1.417,960,60%
BITCOIN 5799422,45%
İstanbul
15°

PARÇALI BULUTLU

18 27

AKŞAM'A KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,32

SATIŞ

9,31

FARK

%0.6
euro
EURO

ALIŞ

10,81

SATIŞ

10,80

FARK

%0.54
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,79

SATIŞ

12,78

FARK

%0.25
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

10,08

SATIŞ

10,07

FARK

%0.49
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,54

SATIŞ

7,53

FARK

%0.58
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.768,2

SATIŞ

1.768,5

FARK

%0,06
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

530,4

SATIŞ

530,5

FARK

%0,77
d
BITCOIN

FİYAT

579942

FARK

%2,4533

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.