DOLAR 8,86701.19%
EURO 10,47991.21%
STERLIN 12,19770.97%
ALTIN 499,051,70
BIST 1.384,68-1.20%
BITCOIN 373166-1,16%
İstanbul
22°

AÇIK

13 01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,87

SATIŞ

8,87

FARK

%1.19
euro
EURO

ALIŞ

10,48

SATIŞ

10,39

FARK

%1.21
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,20

SATIŞ

12,13

FARK

%0.97
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,60

SATIŞ

9,59

FARK

%1.19
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,01

SATIŞ

7,00

FARK

%1.21
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.750,1

SATIŞ

1.750,7

FARK

%0,45
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

499,1

SATIŞ

499,2

FARK

%1,70
d
BITCOIN

FİYAT

373166

FARK

%-1,1594

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.