DOLAR 8,88061.35%
EURO 10,42970.92%
STERLIN 12,15860.87%
ALTIN 497,581,37
BIST 1.384,68-1.20%
BITCOIN 378596-3,68%
İstanbul
21°

AZ BULUTLU

05 21

İMSAK'A KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,88

SATIŞ

8,88

FARK

%1.35
euro
EURO

ALIŞ

10,43

SATIŞ

10,38

FARK

%0.92
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,16

SATIŞ

12,14

FARK

%0.87
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,61

SATIŞ

9,60

FARK

%1.31
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,02

SATIŞ

7,01

FARK

%1.33
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.747,7

SATIŞ

1.748,0

FARK

%0,29
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

497,6

SATIŞ

497,6

FARK

%1,37
d
BITCOIN

FİYAT

378596

FARK

%-3,6790

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.