DOLAR 9,28660.26%
EURO 10,80680.32%
STERLIN 12,76640.11%
ALTIN 526,780,09
BIST 1.412,350,20%
BITCOIN 5686950,46%
İstanbul
15°

PARÇALI BULUTLU

15 56

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,29

SATIŞ

9,28

FARK

%0.26
euro
EURO

ALIŞ

10,81

SATIŞ

10,76

FARK

%0.32
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,77

SATIŞ

12,76

FARK

%0.11
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

10,06

SATIŞ

10,05

FARK

%0.29
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,49

SATIŞ

7,49

FARK

%0.03
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.763,9

SATIŞ

1.764,3

FARK

%-0,18
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

526,8

SATIŞ

526,9

FARK

%0,09
d
BITCOIN

FİYAT

568695

FARK

%0,4645

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.