DOLAR 9,19810.18%
EURO 10,6775-0.01%
STERLIN 12,5885-0.05%
ALTIN 530,290,03
BIST 1.411,75-0,13%
BITCOIN 527666-1,48%
İstanbul
20°

PARÇALI BULUTLU

05 44

İMSAK'A KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

9,20

SATIŞ

9,19

FARK

%0.18
euro
EURO

ALIŞ

10,68

SATIŞ

10,67

FARK

%-0.01
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

12,59

SATIŞ

12,57

FARK

%-0.05
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,96

SATIŞ

9,94

FARK

%0.12
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

7,44

SATIŞ

7,43

FARK

%0.17
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.794,8

SATIŞ

1.795,1

FARK

%-0,04
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

530,3

SATIŞ

530,4

FARK

%0,03
d
BITCOIN

FİYAT

527666

FARK

%-1,4830

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.