DOLAR 8,6606-0.09%
EURO 10,16850.04%
STERLIN 11,85590.12%
ALTIN 492,140,13
BIST 1.395,010.22%
BITCOIN 377074-2,46%
İstanbul
21°

PARÇALI BULUTLU

16 28

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,66

SATIŞ

8,65

FARK

%-0.09
euro
EURO

ALIŞ

10,17

SATIŞ

10,16

FARK

%0.04
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

11,86

SATIŞ

11,85

FARK

%0.12
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,36

SATIŞ

9,36

FARK

%0.27
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

6,79

SATIŞ

6,78

FARK

%0.46
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.766,5

SATIŞ

1.766,8

FARK

%0,14
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

492,1

SATIŞ

492,2

FARK

%0,13
d
BITCOIN

FİYAT

377074

FARK

%-2,4648

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.