DOLAR 8,6279-0.02%
EURO 10,12900.09%
STERLIN 11,7926-0.02%
ALTIN 493,320,23
BIST 1.385,61-0.45%
BITCOIN 364508-1,85%
İstanbul
19°

PARÇALI AZ BULUTLU

13 02

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,63

SATIŞ

8,62

FARK

%-0.02
euro
EURO

ALIŞ

10,13

SATIŞ

10,12

FARK

%0.09
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

11,79

SATIŞ

11,78

FARK

%-0.02
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,34

SATIŞ

9,33

FARK

%-0.05
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

6,76

SATIŞ

6,75

FARK

%0.36
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.778,3

SATIŞ

1.778,6

FARK

%0,23
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

493,3

SATIŞ

493,4

FARK

%0,23
d
BITCOIN

FİYAT

364508

FARK

%-1,8464

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.