DOLAR 8,6522-0.16%
EURO 10,1624-0.01%
STERLIN 11,8336-0.05%
ALTIN 493,000,30
BIST 1.388,11-0.27%
BITCOIN 373015-1,17%
İstanbul
21°

HAFİF YAĞMUR

16 28

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,65

SATIŞ

8,65

FARK

%-0.16
euro
EURO

ALIŞ

10,16

SATIŞ

10,16

FARK

%-0.01
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

11,83

SATIŞ

11,83

FARK

%-0.05
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,37

SATIŞ

9,36

FARK

%0.33
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

6,77

SATIŞ

6,76

FARK

%0.17
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.771,0

SATIŞ

1.771,2

FARK

%0,39
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

493,0

SATIŞ

493,1

FARK

%0,30
d
BITCOIN

FİYAT

373015

FARK

%-1,1693

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.