DOLAR 8,65801.42%
EURO 10,17950.81%
STERLIN 11,90930.72%
ALTIN 487,651,55
BIST 1.419,430.10%
BITCOIN 414239-1,10%
İstanbul
25°

HAFİF YAĞMUR

05 16

İMSAK'A KALAN SÜRE

dolar
DOLAR

ALIŞ

8,66

SATIŞ

8,64

FARK

%1.42
euro
EURO

ALIŞ

10,18

SATIŞ

10,10

FARK

%0.81
sterlin
İNG. STERLİNİ

ALIŞ

11,91

SATIŞ

11,86

FARK

%0.72
frang
İSV. FRANGI

ALIŞ

9,29

SATIŞ

9,26

FARK

%0.91
dolarkanada
KAN. DOLARI

ALIŞ

6,78

SATIŞ

6,76

FARK

%0.79
ons
ONS ALTIN

ALIŞ

1.754,6

SATIŞ

1.755,5

FARK

%0,10
ons
GRAM ALTIN

ALIŞ

487,7

SATIŞ

488,0

FARK

%1,55
d
BITCOIN

FİYAT

414239

FARK

%-1,1037

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/anasayfa-content/kategori-kutucuk.php on line 44
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
PARİTELER

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/parite-data.php on line 56
DİĞER PARİTELER
HİSSE SENETLERİ
  • İŞLEM GÖREN
  • ARTANLAR
  • AZALANLAR

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 33

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 46

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/borsacidan/public_html/wp-content/themes/haberadam/inc/widgets/sidebar/hisse-senetleri.php on line 59
DİĞER HİSSE SENETLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.