Koroplast halka arz tarihi ne zaman? Koroplast eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

Koroplast halka arz tarihi ne zaman? Koroplast eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

ABONE OL
5 Temmuz 2022 11:53
Koroplast halka arz tarihi ne zaman? Koroplast eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’a kote olmaya hazırlanan Koroplast halka arz tarihi ne zaman, Koroplast eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından her hafta perşembe günlerinde yayınlanan haftalık bültende halka arz haberleri, tedbir ve ceza uygulanan şirket ve şahıslar, sermaye artırım başvurularının sonucu gibi bir çok veri açıklanıyor. Dün akşam saatlerinde yayınlanan bültende ise Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Koroplast halka arz başvurusu onaylandı. Böylelikle bir çok yatırımcı “Koroplast halka arz tarihi ne zaman, Koroplast eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?” sorusuna cevap aramaya başladı. İşte Koroplast halka arzında ki tüm detaylar..

Koroplast halka arzında, mevcut 150 milyon TL nominal değerli sermayesini 24.600.000 TL nominal değerde artırarak toplamda 174.600.000 TL nominal değerli sermayeye ulaşıyor. Böylece sermaye artırımından doğacak olan 24.600.000 adet yeni hisse senedi halka arz edilecek.

Ayrıca Mevcut ortak Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait 42.200.000 adet B grubu payların da satışı gerçekleştirilecektir.

Fazla talep gelmesi halinde ise, Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sahip olduğu 11.700.000 adet B Grubu payların da satışı gerçekleştirilecektir.

Böylelikle ek satış ile birlikte toplamda 78.500.000 adet hisse senedi halka arz edilecek.

Koroplast halka arz talep toplama fiyatı ne kadar?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayınlanan haftalık bültende Koroplast hisselerinin halka arzında 4.68 TL sabit fiyat ile satışa sunulacağı belirtildi.

Koroplast ne zaman halka arz edilecek?

Bir çok yatırımcı tarafından sıklıkla araştırılan Koroplast halka arz ne zaman? sorusunun cevabı haberimizde.. İşte Koroplast halka arz tarihi..

Yapı Kredi Yatırım liderliğinde yürütülen halka arz sürecinde talep toplama tarihi 20-21-22 Temmuz 2022 olarak belirlendi.

Koroplast eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

Bir çok yatırımcının merak ettiği soruya geldik.. Koroplast halka arz eşit dağıtım mı, oransal dağıtım mı? Yapı Kredi Yatırım’ın gerçekleştireceği halka arzda şirketin SPK’ya yaptığı başvuru sırasında sunduğu izahnamede “Oransal Dağıtım” yönteminin uygulanacağı belirtildi.

Koroplast halka arz onaylı izahnamesine ulaşmak için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.