>
>
Yabancı Girişi Olan Hisseler (Günlük)

Yabancı Girişi Olan Hisseler (Günlük)

ABONE OL
29 Aralık 2021 09:08
Yabancı Girişi Olan Hisseler (Günlük)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’da yabancı girişi olan hisseler ön plana çıkarken yatırımcılar yabancı payı artan hisseler ve yabancıların en çok aldığı hisseler hakkında araştırma yapıyor. Borsada yabancı payı son günlerde endeks bazında düşüş yaşıyor. Yabancı takas oranı artan hisseler yatırımcıların alım ve satım kararı vermesine de yardımcı oluyor. Yabancı para girişi olan hisseler günlük olarak yayınlanmaktadır.

Yabancıların aldığı hisseler

Bugün çıkan raporumuzda, günlük bazda yabancı oranı en çok artan hisseler; BMSCH:1.03 bps, AYEN:0.94 bps, TSKB:0.87 bps, iken, azalan hisseler ise; LKMNH:-1.42 bps, KRVGD:-1.36 bps, GWIND:-1.18 bps. olarak görüntülenmektedir.

Son günlerde yabancı oranı sürekli artan hisselerden 5 tanesi; DGGYO:7 gün, YGGYO:5 gün, ASELS:3 gün, CMENT:3 gün, DEVA:3 gündür yabancı oranları sürekli artış gösteriyor.

Son günlerde yabancı oranı sürekli düşen hisselerden 5 tanesi; AKMGY:10 gün, ANSGR:10 gün, BAKAB:10 gün, DGATE:9 gün, DMSAS:9 gündür yabancı oranları sürekli düşüş gösteriyor.

Borsanın yabancı payı günlük bazda 0 düşüşle 41.04 seviyesinde seyretmektedir.

Yukarıdaki veriler 29.12.2021 tarihli İş Yatırım raporuna aittir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.