DOLAR 13,77540.41%
EURO 15,58530.24%
STERLIN 18,29250.5%
ALTIN 789,090,35
BIST 1.918,030,40%
BITCOIN 653722-3,45%
İstanbul
18°

AÇIK

15 22

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arz ne zaman? PC İletişim ve Medya Hizmetleri eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?
  • Borsacıdan
  • Haberler
  • Şirket
  • PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arz ne zaman? PC İletişim ve Medya Hizmetleri eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arz ne zaman? PC İletişim ve Medya Hizmetleri eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

Sermaye Piyasası Kurulu'nun yayınladığı haftalık bültende PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arzına onay verildi.

ABONE OL
19 Kasım 2021 19:50
PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arz ne zaman? PC İletişim ve Medya Hizmetleri eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından perşembe günleri yayınlanan haftalık bültende yatırımcıları sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor.

Bu hafta da Pc İletişim ve Medya Hizmetleri şirketinin halka arz başvurusu onaylandı. Böylelikle bir çok yatırımcı “PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arz ne zaman? PC İletişim ve Medya Hizmetleri talep toplama tarihi ne zaman? PC İletişim ve Medya Hizmetleri (#Pcilt) halka arz ne zaman? Pc İletişim ve Medya Hizmetleri talep toplama tarihi ne zaman? Pc İletişim ve Medya Hizmetleri eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?” sorularına cevap aramaya başladı. İşte Pc İletişim ve Medya Hizmetleri halka arzında ki tüm detaylar..

Pc İletişim ve Medya Hizmetleri, mevcut 35.050.000 TL nominal değerli sermayesini 45.000.000 TL nominal değere yükseltiyor. Böylece sermaye artırımından doğacak olan 9.950.000 adet hisse senedi halka arz edilecek.

Ayrıca mevcut ortaklardan Banun ERKIRAN ÇITAK’a ait 1.540.659 adet hisse senedi de halka arza konu edilecektir. 

Pc İletişim ve Medya Hizmetleri halka arzını Global Menkul Değerler gerçekleştirecek.

PC İletişim ve Medya Hizmetleri halka arz talep toplama fiyatı ne kadar?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayınlanan haftalık bültende PC İletişim ve Medya Hizmetleri (#Pcilt) halka arzında 9.50 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacağı belirtildi.

PC İletişim ve Medya Hizmetleri ne zaman halka arz edilecek?

Pc İletişim ve Medya Hizmetleri halka arzı 24-25 Kasım 2021 tarihlerinde 9,50 TL fiyat ile Borsa’da Satış Yöntemiyle yapılacaktır

PC İletişim ve Medya Hizmetleri eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

PC İletişim’in halka arzı dağıtım yöntemi olarak “Denge“, “Az Talep” ve “Fazla Talep” yöntemleri uygulanacak. Halka arza konu edilen paylara denk gelecek kadar talep gelmesi veya daha az talep gelmesi halinde tüm yatırımcılar talep ettiği miktarda hisse senedi alabilecek. Fakat fazla talep gelmesi halinda talep edilen emirlerin zaman önceliği dikkate alınarak her bir yatırımcıya sırayla 1’er lot dağıtım gerçekleştirilecek.

PC İletişim ve Medya Hizmetleri şirketi nedir, kimindir, ne iş yapar?

PC İletişim Medya planlamadan satınalmaya, danışmanlıktan uygulama ve stratejiye, araştırma ve modellemeden pazarlıklara ve uluslararası koordinasyona kadar iletişim alanının her kolunda uzmanlaşmış kadrosu ve araçları ile tam servis veren bir iletişim ajansıdır.

Stratejik ortaklıklar kapsamında her geçen gün müşterilerinin işini büyütmek ve markaları ile tüketiciler arasında güçlü ve tutkulu bir bağ kurarken sürekli ek değer yaratarak, değişen iletişim dünyası ve pazar dinamiklerine en uygun çözümleri üretmek ana hedefidir. Markaları tüketiciler ile en doğru şekilde buluşturmak ve marka bağımlıları yaratmak en temel hizmetidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.