DOLAR 8,97490.04%
EURO 10,39230.06%
STERLIN 12,24090.19%
ALTIN 507,020,05
BIST 1.416,301,31%
BITCOIN 5167264,05%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

02 00

YATSI'YA KALAN SÜRE

26 Temmuz Burç Yorumları

26 Temmuz Burç Yorumları

26 Temmuz 2021 tarihli günlük burç yorumları Koç Burcu, Boğa Burcu , İkizler Burcu , Yengeç Burcu , Aslan Burcu ,Başak Burcu ,Terazi Burcu ,Akrep Burcu ,Yay Burcu ,Oğlak Burcu ,Kova Burcu ,Balık Burcu için hazırlandı, İşte tüm burçlara Ait günlük burç yorumları.

ABONE OL
26 Temmuz 2021 09:01
26 Temmuz Burç Yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

26 Temmuz 2021 tarihli günlük burç yorumları Koç Burcu, Boğa Burcu , İkizler Burcu , Yengeç Burcu , Aslan Burcu ,Başak Burcu ,Terazi Burcu ,Akrep Burcu ,Yay Burcu ,Oğlak Burcu ,Kova Burcu ,Balık Burcu için hazırlandı, İşte tüm burçlara Ait günlük burç yorumları.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün güne rüyalarınızın etkisinde kalarak başlayabilirsiniz. İlişkilerinizde ve insanlara karşı vicdan, merhamet ve şefkat günün ilk yarısında ön planda olabilir. Günün ikinci yarısında ise iş ilişkileri, kadınlarla ilişkiler daha önemli olacaktır.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün sosyal gruplar içerisinde olabilir, ekip çalışmaları yapabilir ve sosyal medya aralıcığıyla gerçekleşen işlerle meşgul olabilirsiniz. Gün içinde duygu ve düşüncelerinizde ani değişimler hissedebilirsiniz. Hassasiyetleriniz artabilir. Güven önemli hale gelebilir.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün hareketli bir gün geçirebilir ve haftaya yepyeni hedeflerle başlayabilirsiniz. Aile büyükleri, ebeveynlerle ilgili konularda affediş ve özgürleşme gerektiren durumlar içerisinde olabilirsiniz. Kısa ve uzun vadeli planlar yapacağınız bir gün.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün uyumlu, anlayışlı ve şefkatli tarafınız ön planda olabilir, farklı ilişkilerde bu tarafınız daha ağır basabilir. Gizli kalma, bazı duygularınızı veya hayatınızla ilgili bazı detayları kendinize saklama eğiliminiz artabilir. İnsanların düşüncelerine önem verebilirsiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün finansal düzenlemeler ve zorunlu ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Kredi, borç, alacak-verecek gündemleri ön planda olabilir. Beklediğiniz alacaklarınıza ulaşabilirsiniz. Bazı duygularınızı kendinize saklamak isteyebilir ve içten içe daha hassas olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün ilişkileriniz sizin için daha önemli hale gelebilir. Uzlaşmacı olmak, aşırılıklardan kaçınmak rahatlatabilir. İş veya özel hayatınızdaki bazı insanların niyetlerini, tavırlarını anlamakta zorluk çektiğinizi hissedebilirsiniz. Yasal gündemler olabilir.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün estetik ve güzelliğe dair konularla daha fazla ilgilenebilir ve hizmetler alabilirsiniz. Kendinize bakmak, kendinizle ilgilenmek yaşam enerjinizi yükseltebilir. İş hayatında ise arka planda kalmak, tembellik hali bazı fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün sezgileriniz güçlenebilir, yaratıcılığınız artabilir, sanatsal işlerde ve hobilerinizde daha iyi çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. İşinizde ve mesleğinizde yaratıcılığınızı kullanmak veya rutinin dışına çıkmak kazandırabilir. Çocuklarınıza karşı eleştirel tavırlardan kaçının.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün yeni hevesler, yeni meraklar içinde olabilirken bazı işlerden ve rutinlerden de sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Öğle saati ve sonrasında rutine yenilikler katmak özellikle iş hayatında faydalı olur. Evinizde su sorunlarına dikkat edin.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün zihinsel dağınıklıklara, unutkanlıklara ve alınganlıklara açık olabilirsiniz. Güne dair planlarınızda son dakika değişiklikleri olabilir. Yolculuklarda gecikme ve aksaklık olabileceğini göz önünde bulundurarak planlama yapın.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün finansal konularla meşgul olabilirsiniz. Ödemeler ve alacaklar, hak edilmiş kazançlar ve zorunlu para çıkışları ile ilgilenebilirsiniz. Özgüven ve öz değeriniz için kendinizi desteklemeye ihtiyaç duyacağınız bir gün. Sahip olduklarınızı bir kağıda yazın.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Güne kendi istekleriniz, kendi ihtiyaçlarınız odağında başlayabilirsiniz. Öğleden sonra ilişkiler ve özellikle kadınlarla ilişkiler daha önemli hale gelebilir. Küslük veya barışma durumlarına açık enerjilerin çalıştığı bir gün.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.