DOLAR 9,19381.24%
EURO 10,68221.24%
STERLIN 12,61101.41%
ALTIN 531,231,48
BIST 1.411,75-0,13%
BITCOIN 5336562,59%
İstanbul
20°

PARÇALI BULUTLU

05 43

İMSAK'A KALAN SÜRE

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (55.000 TL)

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (55.000 TL)

Bazı bankalar yaptıkları kampanyalar ile emeklilerin düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanmasına imkan tanımaktadır. Emeklilerin diğer kişilere göre daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Haberimizin devamında emeklilere faizsiz ve düşük faiz oranıyla hizmet veren bankalar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

ABONE OL
23 Temmuz 2021 19:34
Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (55.000 TL)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bazı bankalar yaptıkları kampanyalar ile emeklilerin düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanmasına imkan tanımaktadır. Emeklilerin diğer kişilere göre daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Haberimizin devamında emeklilere faizsiz ve düşük faiz oranıyla hizmet veren bankalar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Herkesin olduğu gibi emeklilerin de zaman zaman nakit ihtiyacı olmaktadır. Emekliler bu evrede her zaman diğer kişilere göre daha şanslı diyebiliriz. Çünkü bazı bankalar yaptıkları kampanyalar ile emeklilerin düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanmasına imkan tanımaktadır. Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar sayesinde sizde kredilerinizi yüksek faizler ödemeden kullanabilirsiniz. Yazımızda emeklilere faizsiz ve düşük faiz oranlarıyla hizmet vermekte olan bankalar hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Bu bankalar ile siz de en uygun ücretlerle kredi kullanırken kullanmış olduğunuz kredileri çok zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Kredi kullanma evresinde her zaman bankaların sizlere nasıl hizmetler sunduğuna dikkat ederek kullanmanız gerekmektedir.

Akbank Faizsiz Emekliye Özel Kredi

Emeklilerin kredi kullanma noktasında en fazla tercih ettiği bankalardan birisi de Akbank’tır. Banka zaman zaman yapmış olduğu kredi kampanyalarıyla acil nakit ihtiyacı duyan emeklilerin rahat bir nefes almasına yardımcı olmaktadır. Akbank faizsiz emekliye özel kredi kampanyası ise şuan bulunmamaktadır. Bankanın emeklilere özel şekilde sunmuş olduğu kredi ise; 10 bin TL’ye kadar %1.49 faiz oranıyla kredi kullanılmasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen emeklilerin maaşlarını Akbank üzerinden alması gerekmektedir. Eğer maaşınızı Akbank üzerinden almıyorsanız size en yakın olan Akbank şubesine giderek maaş transferi işlemlerinizi gerçekleştirme imkanınız bulunuyor. Banka şubesinden kredi kullanacağınız sırada sürücü belgesi veya nüfus cüzdanı talep edildiği gibi bazı durumlarda ikametgah belgesi gibi adres teyidi yapılmasını sağlayan belgeler talep edilebilmektedir. Banka zaman zaman faiz oranlarında değişiklik yapma yoluna gidebilmektedir. Bu yüzden kredinizi kullanma evresinde en doğru bilgiyi bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek öğrenme imkanınız bulunmaktadır.

Garanti Faizsiz Emekliye Özel Kredi

Garanti Bankası da ülkemizde emeklilere özel kredi kampanyaları düzenleyen bankaların arasında yer almaktadır. Banka emeklilere kredi verme evresinde farklı faiz oranları ile hizmet vermektedir. Yalnız emekli maaşlarını Garanti Bankası üzerinden alan kişilerin bu noktada daha avantajlı olduğunu görebiliyoruz. Garanti faizsiz emekliye özel kredi kampanyası ise bankanın önceden yaptığı kampanyalar içerisinde yer almaktadır. Yapılan bu kampanyalar sayesinde bankanın müşterileri kredilerini sorunsuz bir şekilde kullanırken bunun için hiçbir masraf ücreti veya faiz ödemediler. Fakat Garanti Bankası’nın şuan bu şekilde bir kampanyasının bulunmadığını görüyoruz. Bankadan kredi kullanmak isteyen emekliler eğer düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanmak istiyorsa emekli maaşlarını Garanti Bankası’na taşıyarak bu imkandan faydalanabilirler. Garanti bankası birkaç ay arayla emekli müşterilerine çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Düzenlenen bu kredi kampanyalarıyla emekliler çok rahat bir şekilde düşük faiz oranlarıyla veya faizsiz bir şekilde kredi kullanabilirler.

Denizbank Faizsiz Emekliye Özel Kredi

Emeklilere farklı kredi kampanyaları düzenleyen bankaların arasında Denizbank’ta yer almaktadır. Bankanın emeklilere sunmuş olduğu kredi kampanyalarından dolayı çok fazla tercih edildiğini görebiliyoruz. Denizbank faizsiz emekliye özel kredi kampanyası şuan aktif değildir. Banka yıl içerisinde zaman zaman emekli müşterilerine özel olarak faizsiz kredi imkanı veriyor. Fakat Denizbank’ın şuan bu şekilde bir kredi kampanyasını kullanıcılarına sunmadığını görüyoruz. Yalnız bankanın bu kampanyası aktif olmasa bile şuan emekli müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu kredileri mevcuttur. Denizbank bütün emekli müşterilerine özel olarak düşük faiz oranlarıyla 48 aya kadar vadelerle kredi imkanı sunmaktadır. Banka 55 bin TL’ye kadar kullanacağınız kredilere çok düşük faiz oranları uygulamaktadır. Denizbank’ın sunmuş olduğu bu krediye başvuruda bulunmak isteyen kişiler başvurularını Mobil Deniz veya internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Bu uygulamayı kullanmayan kişiler ise başvuru işlemlerini banka şubeleri üzerinden gerçekleştirme imkanına sahiptir. Bankanın her dönem farklı bir kredi kampanyası sunarak müşterilerine hizmet verdiği görülüyor. Bankanın müşterileri  bu kredi kampanyaları arasından kendileri adına en uygun olanını seçerek kullanma başlayabilirler.

Finansbank Faizsiz Emekliye Özel Kredi

Finansbank son zamanlarda yapmış olduğu yenilikler ile dikkat çeken bankaların arasında yer alıyor. Banka müşterilerine hizmet verme noktasında her statüde yer alan müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyor. Finansbank faizsiz emekliye özel kredi fırsatı ise bankanın belli aralıklarla müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalar arasında yer almaktadır. Bankanın şuan bu şekilde aktif bir kredi kampanyası bulunmuyor. Fakat bunun dışında kredi kullanmak isteyen emekli müşterilerine özel çok düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanabilme imkanı verdiğini görüyoruz. Banka üzerinden kredi kullanan emekliler bu kredilerini 3 ay erteleme imkanına sahip olurlar. Aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda kullanılan krediyi 48 aya kadar çok düşük faiz oranları üzerinden vadelendirebilirler. Bankanın faiz oranları ve sunduğu ek seçenekler hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz takdirde ise müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Finansbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler ise bankanın kendilerine en yakın şubesine giderek bu noktada  başvuru işlemlerini yapabilirler. Başvurunuzu yapacağınız sırada sadece yeni kimlik kartınızın veya nüfus cüzdanınızın yanınızda olması yeterlidir. Banka duruma göre sizden ek belge talebinde bulunabilir.

Yapı Kredi Faizsiz Emekliye Özel Kredi

Emeklilerin her zaman yanında olan bankaların arasında Yapı Kredi Bankası’nın da yer aldığını görüyoruz. Özellikle emeklilerin finansman ihtiyacı yaşaması durumunda banka emeklilerin bu ihtiyaçlarına kısa süre içerisinde yanıt vererek kredi kullanmalarına imkan sağlamaktadır. Üstelik maaşını Yapı Kredi Bankası üzerinden alan emeklilerin çok düşük faiz oranları ile kredi kullanabildiğini görüyoruz. Yapı Kredi faizsiz emekliye özel kredi kampanyası da bankanın bazı zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar arasında yer almaktadır. Fakat banka şuan emeklilere bu şekilde bir kampanya sunmamaktadır. Bu yüzden kredi kullanacağınız noktada sizlere sunulmakta olan düşük faiz oranlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Emekliler banka üzerinden kredi kullanacağı sırada kullanacakları kredilerini 48 aya kadar vade ile kullanma imkanına sahip oluyorlar. Bankanın kullanıcılarına sunduğu hizmetler kapsamında kredinizi erken kapama veya ödemede zorlandığınız durumlarda erteleme imkanına da sahip olursunuz. Yapı Kredi bankası her zaman sizlere bu imkanı sunan bankaların arasında yer almaktadır.

TEB Faizsiz Emekliye Özel Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) emeklilere verdiği hizmetlerle de dikkat çeken bankaların arasında yer almaktadır. Emekliler acil nakit ihtiyacı duyduğu takdirde TEB üzerinden kredi kullanabilme imkanını ellerinde bulundururlar. TEB faizsiz emekliye özel kredi imkanı ise bankanın müşterilerine yıl içerisinde bazı dönemlerde sunmuş olduğu bir kredi türüdür. Emekliler bankanın uyguladığı kredi kampanyalarını takip ederek kredi kullanma imkanına sahip olurlar. TEB’in şuan emeklilere sunduğu kredi kampanyalarına baktığımız zaman, emekli maaşını TEB üzerinden alan kişilere herhangi bir tahsis ücreti alınmadan çok düşük faiz oranlarıyla kredi verildiğini görüyoruz. TEB’in 12 aya kadar sunduğu bu kredinin vadesi 12 aydır. TEB üzerinden uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak isteyen kişilerin emekli maaşlarını TEB’e taşıması gerekmektedir. Bankanın sizlere en yakın olan şubesine giderek emekli maaşı taşıma ve kredi kullanma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri yapacağınız sırada banka sizden sadece nüfus cüzdanınızı veya yeni kimlik kartınızı talep etmektedir. Bazı durumlarda ek belge talep edilme ihtimali de bulunmaktadır. Fakat bunun çok sık rastlanan bir durum olmadığını söyleyebiliriz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.