DOLAR 8,66150.06%
EURO 10,17010.49%
STERLIN 11,87040.64%
ALTIN 493,160,27
BIST 1.411,570.29%
BITCOIN 3804134,43%
İstanbul
13°

HAFİF YAĞMUR

16 26

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Evden Çalışmak İsteyenler İçin 35 İş Fikri

Evden Çalışmak İsteyenler İçin 35 İş Fikri

İş bulmanın zor olduğu bir dönemde yaşamaya devam etmekteyiz. Temel ihtiyaçlarımızı ve isteklerimizi yerine getirebilmek için çalışmak ve hayatımızı devam ettirmek zorundayız. Evden para kazanma fikrileri rahatlık ve kendi işinin patronu olma gibi getirileri olduğu için fazla cazip gelmeye başladı işte sizler için 35 tane iş fikri derledik haberimizin devamında bu fikirlere ulaşabilirsiniz.

ABONE OL
18 Temmuz 2021 12:07
Evden Çalışmak İsteyenler İçin 35 İş Fikri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş bulmanın zor olduğu bir dönemde yaşamaya devam etmekteyiz. Temel ihtiyaçlarımızı ve isteklerimizi yerine getirebilmek için çalışmak ve hayatımızı devam ettirmek zorundayız. Evden para kazanma fikrileri rahatlık ve kendi işinin patronu olma gibi getirileri olduğu için fazla cazip gelmeye başladı işte sizler için 35 tane iş fikri derledik haberimizin devamında bu fikirlere ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda iş bulmanın oldukça zor olduğu bir dönemde yaşamaktayız. İş bulma konusunda sıkıntı yaşayan insanların hayatlarını devam ettirebilmesi için çalışmak ve para kazanmak zorunda olduğunu da unutmamak gerekir. Genelde evde çalışarak para kazanılan işleri ev hanımları tercih etse de son zamanlarda erkeklerin de tercih ettiğini görmekteyiz.  Evden çalışarak para kazanmak mümkün mü diye soracak olursanız cevabımız evet bu mümkündür. Bugün sizlere evden çalışarak para kazanacağınız 35 iş fikrini söyleyeceğiz. Sizde bu işlere göz atarak kolay bir şekilde evden çalışmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz evden çalışarak  bu işlerinizi meslek haline getirebilir ve düzenli bir gelir kazanabilirsiniz. İşte 35 iş fikri:

1)Evde Sabun Yaparak Para Kazanma

Bu iş için biraz yatırım yapmanız gerekiyor. İnternet üzerinden videoları olan bu iş ile evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Eğer el becerinize güveniyorsanız güzel bir gelir kaynağı olabilir.

2)Evde Yaşlı Bakımı

Evde yaşlı insanlara bakım yapabilirsiniz. Bunun için aylık 3 bin lirayı bulan bir gelir elde edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve ya aylık olarak anlaşma yapabilirsiniz. Genelde kadınların tercih ettiği bir iş olan bakım işini erkeklerde yapabilirler.

3)Evde Çocuk Bakımı

Özellikle çalışan annelerin çocuklarına gün içinde evinizde dadılık yapabilirsiniz. Bu iş için genelde kadınlar tercih edilmektedir.

4)Evde Nikah Şekeri Yapımı

Özellikle yaz aylarında çok para kazanacağınız bir iş olan bu iş için internet üzerinden iş ilanlarından bulabilirsiniz. Ayrıca organizasyon yapan firmalarında bu işler için eleman aradığını duymaktayız. Evde nikah şekeri yaparak toptan ve ya adet olarak para kazanabilirsiniz.

5) Evde Akvaryum Balığı Üretimi

Evinizde balık bakarak ve üreterek para kazanabilirsiniz. Bu iş dikkat ve bakım isteyen bir iş olduğu için geliri de ona göre daha artmaktadır. Sizde akvaryum balığı yetiştirerek onların üremesini sağlayabilir ve bu balıkları satarak para kazanabilirsiniz.

6) Evde Anahtarlık İşi Yapımı

Anahtarlık yaptırmak isteyen firmaları internet üzerinden bulabilirsiniz. Nasıl yapıldığına dair videoları mevcuttur. Toptan olarak fiyat konusunda anlaşabilirsiniz.

7) Evde Kalem Yapımı

Bu işte anahtarlık işi gibi küçük işletmelerin verdikleri bir iştir. Toptan olarak verilen bu iş ile sizde para kazanabilirsiniz.

8) Evde Örgü Oyuncak Yapımı

Eğer el beceriniz iyiyse evde örgü oyuncak yaparak para kazanabilirsiniz. Bu yaptığınız ürünleri internet ortamında satarak para kazanabilirsiniz.

9) Evde Etiketleme İşi

Çok kazandırmasa da ek iş olarak bir çok kişinin yaptığı bir iştir. Giyim firmaların etiketleme işlerini yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

10) Evde Takı Yapımı

Eğer hayal gücünüz ve el beceriniz iyiyse evde takı işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu iş size ek gelir getirebilir.

11) Evde Makale Yazımı

Evde oturarak para kazanmak istiyorsanız ve yazım tekniğinize güveniyorsanız makale yazarak para kazanabilirsiniz. Bu iş için internette makale yazarı arayan bir çok kişi vardır. İnternet üzerinden iş bulabilirsiniz.

12) Blog Sitesi Açarak Para Kazanma

Eğer makale yazarlığı yapabiliyorsanız kendinize blog açarak siteniz üzerinden para kazanabilirsiniz. Bunun için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

13) Sanal Asistanlık Yapmak

Özellikle son yıllarda çok tercih edilen bu iş ile iş adamlarının sanal asistanı olabilirsiniz. Bütün toplantıları, günlük yapılacak işleri not ederek sadece telefonuzla bile bu işi yapabilirsiniz. Güzel geliri olan bu iş için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

14) Evde Yemek Yapmak

Evde yemek yaparak ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Özellikle orta ölçekli işyerleri için ev yemekleri daha cazip gelmektedir. Sizde bu şekilde iş ilanlarına bakarak kendinize iş bulabilirsiniz.

15) Evde Pasta ve Börek Yapımı

Bu iş için özel günlerde ve günler için zamanı olmayan kişilere pasta ve börek işlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için sosyal medyada hesap açarak ilan verebilirsiniz.

16) Youtube’dan Para Kazanma

Evet son zamanlarda çok yaygınlaşan ve çok iyi bir gelir kaynağı olan bu iş fikiriyle sizde youtuber olabilir ve ya youtube da bir kanal açarak para kazanabilirsiniz. Bunun için biraz sabır gereklidir. Eğer özgün videolar eklerseniz kısa bir zaman sonra ek gelir değil gerçek geliriniz bu işiniz üzerinden olacaktır.

17) TV Programlarına Katılmak

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirde oturuyorsanız TV programlarına izleyici olarak para kazanabilirsiniz. Bunun için bir cast şirketine kayıt olmanız yeterli olacaktır. Günlük 100-200 arası para kazanabileceğiniz bu işle iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

18) El İşi Yaparak Para Kazanma

Eğer el işi yeteneğinize güveniyorsanız el işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu yaptığınız ürünleri sosyal medyada satabilirsiniz. Emin olun ki alıcısı çok olacaktır.

19) Kazak, Bere, Patik, Çorap Örerek Para Kazanma

Özellikle kış ayları gelirken el örgü işi sevenler için tercih edilen el yapımı kazak,bere tarzı şeyler örerek para kazanabilirsiniz. Etrafınıza ve ya internet üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz.

20) Tavuk Yetiştiriciliği

Eğer bahçeniz var ve tavuklarla da aranız iyiyse bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Yumurtasından da ayrıca para kazanacağınız gibi kendi işinizi yapabilirsiniz.

21) Muhabbet Kuşu Üretimi

Eğer kuşlarla aranız iyiyse son zamanlar çok alıcısı olan muhabbet kuşu üretimi yapabilirsiniz. Bunun için çok ilgilenmeniz gerekir. Ayrıca bakımı olan bir iş olan bu işle güzel paralar kazanabilirsiniz.

22) E-Ticaret Yapmak

Eğer bir sermayeniz varsa bu işi e-ticaret yaparak da yapabilirsiniz. Özellikle n11, hepsi burada gibi sitelerde mağaza açarak ürünlerinizi satabilirsiniz. Ama bu işe girmeden önce iyi bir plan çıkartmanız gerekir. Bunun için internet üzerinden iyi bir araştırma yapmanızı öneririz.

23) Kürdan Paketleme

Evde kürdan paketleme işi yaparak ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Kürdan paketleme işi ile akşamları hem televizyonunuzu izleyebilir hem de işinizi yapabilirsiniz. Bu işi internet üzerinden iş ilanına bakarak bulabilirsiniz.

24) Boncuk İşleme İşlemi

Gelinlik, Abiye ve sünnet kıyafetlerinin üzerinde gördüğünüz o boncukları işleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için el beceriniz iyi olması ve hızlı olması gerekir.

25) Evde Ütü Yaparak Para Kazanın

Evde ütü yaparak para kazanmanız mümkün. Ütülenebilecek her şeyi ütüleyebilirsiniz. Emin olun ki size ütü için bir çok müşteri gelecektir. Bu iş için internet üzerinden sipariş alabilirsiniz.

26) Evde Kına Paketleme

Evde kına paketleme işi yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Kına geceleri için yapılan özel kına paketlerini evde yaptıran bu firmalarla bağlantıya geçebilirsiniz.

27) Mandal Paketleme İşi

Evde Mandal Paketleme işi yapabilir ve kendinize ek gelir kazandırabilirsiniz. Sizde mandal paketleme işi yapmak için internet üzerinden bu işi veren firmalarla bağlantıya geçebilirsiniz.

28) Davetiye Hazırlama İşlemi

Davetiyelerde katlama işleri yaparak evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Bunun için matbaalarla iletişime geçebilirsiniz.

29) Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Telefon kılıflarının üzerinde gördüğünüz süsleme işlemlerini sizde yapabilirsiniz. Eğer el becerinize güveniyorsanız bu işi yapabilirsiniz.

30) Galoş Paketleme İşi

Galoş fabrikalarından alacağınız galoşları paketleyerek kendinize ek iş imkanı sunabilirsiniz. Bu işlemi evde yapabilir ve hızlı olduğunuzda daha çok para kazanabilirsiniz.

31) İnternet Üzerinden Anket

İnternet üzerinden anketler doldurarak para kazanabilirsiniz. Bunun için internette araştırma yaparak anket sitelerine üye olabilirsiniz. Çok para kazandırmasa da ek gelir için ideal bir iştir.

32) Çeviri Yaparak Para Kazanma

Eğer yabancı diliniz iyi derecede ise çeviri yaparak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunun için iş ilanı sitelerine bakabilir ve kendinize uygun iş bulabilirsiniz. İngilizce makale yazarak da ek para kazanabilirsiniz.

33) Özel Ders Vererek Para Kazanma

Eğer kendinizde ders verecek kapasiteniz varsa kendi evinizde özel ders verebilirsiniz. Özellikle öğrenciler sizi tercih edeceklerdir.

34) Avon Satışı Yapmak

Özellikle kadınların çok tercih ettiği Avon ve benzeri firmalardan katalog satışı yaparak para kazanabilirsiniz. İlk başlarda ek gelir olarak girdiğiniz bu işte ilerde kendi işiniz gibi 4 elle sarılabilirsiniz.

35) Eski Eşyalarınızı Satarak Para Kazanma

Evdeki Eski Eşyalarınızı sosyal medya üzerinden satarak para kazanabilirsiniz. Bunun için kullanmadığınız eşyaları sitelere koyabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olmayan bir ürün başkasının ihtiyacı olabilir.

Yukarıda sizlere evden çalışarak para kazanacağınız 35 fikri sunduk. Sizde bu iş fikirleri ile ek gelir ve ya ana geliriniz olarak değerlendirebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.