DOLAR 9,26200.91%
EURO 10,79210.69%
STERLIN 12,77201.31%
ALTIN 525,89-0,78
BIST 1.409,56-0,15%
BITCOIN 5705457,56%
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

05 44

İMSAK'A KALAN SÜRE

Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman Yayınlandı

Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman Yayınlandı

Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman⚓️ - Yakında TRT1'de yakın zaman da başlıyor.

ABONE OL
28 Haziran 2021 23:56
Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.