DOLAR 8,8273-0.46%
EURO 10,3337-0.99%
STERLIN 12,1088-0.49%
ALTIN 497,15-0,36
BIST 1.391,740.51%
BITCOIN 381820-1,03%
İstanbul
21°

AÇIK

19 01

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman Yayınlandı

Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman Yayınlandı

Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman⚓️ - Yakında TRT1'de yakın zaman da başlıyor.

ABONE OL
28 Haziran 2021 23:56
Barbaroslar Yeni Dizi 2. Fragman Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.