DOLAR 8,64930%
EURO 10,33830.12%
STERLIN 12,10310.13%
ALTIN 493,59-0,11
BIST 1.402,35-0.53%
BITCOIN 2891253,29%
İstanbul
26°

AÇIK

03 25

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hazine’den 1,4 milyar euroluk borçlanma

Hazine’den 1,4 milyar euroluk borçlanma

Hazine ve Maliye Bakanlığı 994,2 milyon euroluk tahvil ve 365,5 milyon euroluk sukuk ihraç etti.

ABONE OL
27 Mayıs 2021 09:30
Hazine’den 1,4 milyar euroluk borçlanma
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hazine ve Maliye Bakanlığı Çarşamba günü doğrudan satış yöntemiyle 24 Mayıs 2024 itfalı 994,2 milyon euroluk euro cinsi devlet tahvili ile 365,5 milyon euroluk euro cinsi sukuk ihracı gerçekleştirdi.

TRT240524F13 ISIN kodlu euro cinsi devlet tahvili ve TRD240524F11 ISIN kodlu euro cinsi sukuk 6 ayda bir yüzde 1,50 kupon ve 6 ayda bir yüzde 1,50 kira ödemeli olarak ihraç edildi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.