DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 311347-6,33%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

03 24

İMSAK'A KALAN SÜRE

AKMGY ve SANFM hisseleri tek fiyattan işlem görecek !

AKMGY ve SANFM hisseleri tek fiyattan işlem görecek !

ABONE OL
23 Eylül 2020 19:06
AKMGY ve SANFM hisseleri tek fiyattan işlem görecek !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, AKMGY.E ve SANFM.E payları 24/09/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 08/10/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.

VBTS kapsamında bu paylarda uygulanmakta olan brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 08/10/2020 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.