DOLAR 8,86701.19%
EURO 10,47991.21%
STERLIN 12,19770.97%
ALTIN 499,051,70
BIST 1.384,68-1.20%
BITCOIN 373511-1,62%
İstanbul
22°

AÇIK

13 01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

AKMGY ve SANFM hisseleri tek fiyattan işlem görecek !

AKMGY ve SANFM hisseleri tek fiyattan işlem görecek !

ABONE OL
23 Eylül 2020 19:06
AKMGY ve SANFM hisseleri tek fiyattan işlem görecek !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, AKMGY.E ve SANFM.E payları 24/09/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 08/10/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.

VBTS kapsamında bu paylarda uygulanmakta olan brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 08/10/2020 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.